משלוחים לנקודות איסוף בכל הארץ- 9.90₪
 

טייץ קצר ומתי אין תחליף

אין ספק, טייץ קצר זה אחד מפריטי הלבוש שכל אישה צריכה בארון. זה פריט לבוש מאוד שימושי ביום יום ובזמן פעילויות שונות.

הוא מתאים לנשים, לנערות ובמידה המתאימה, גם לילדות קטנות. אפשר להשתמש בו כמכנס תחתון בפני עצמו או ללבוש אותו מסיבות טובות, מתחת לבגדים, מתחת למכנסים או לחצאית או לשמלה שמחבבים. לפעמים, חייבים להודות שפשוט אין לו תחליף.

טייץ קצר בפעילויות אקטיביות

אחד המצבים שבהם אין לו שום תחליף הינו – מצב של פעילות. למעשה, אפשר להיווכח בקלות שמדובר למעשה על הרבה מאוד מצבים, שבהם את אקטיבית, פעילה, אנרגטית.

כשאת זזה, כשאת רצה, כשאת רוצה או צריכה להעלות את הדופק, טייץ קצר מתלבש עלייך מושלם. אין פלא שהמון המון נשים לובשות אותו כשהן מבצעות פעילות גופנית לבד או בקבוצה.

הוא מתאים כשמתאמנים במתיחות, ביוגה או בפילאטיס. הוא מתאים באופן מיוחד כשמבצעים תרגילי התעמלות, במחול אירובי, בשיעורי מחול ובעוד אלף ואחת הזדמנויות אחרות.

אם את נוהגת לרכב על אופניים, אם את אוהבת לערוך טיולים ארוכים בטבע או מרגישה צורך להרגיש יותר בנוח אפילו במסעות שופינג מענגים אך תובעניים מבחינת הליכה ושיטוט, הטייץ הקצר ייראה וירגיש עליך נהדר.

המון יתרונות בבגד אחד (קצר)

ברשת ההלבשה שנוגעת בכל אישה, שמיים וארץ, נחשב הטייץ המדובר לאחר הפריטים הבסיסיים, הנדרשים והנמכרים ביותר. אפשר לומר שיש בבגד הצמוד והנוח הזה המון יתרונות.

קודם כל, הוא ללא ספק מאוד נוח. הוא נוח מאוד על הגוף, הוא נעים למגע והוא יושב צמוד ולא מרגישים אותו מפריע כשהולכים, רצים, רוכבים על אופניים או צועדים במרץ.

טייץ קצר יכול לעזור למנוע שפשפות או אי נוחות, כתוצאה מפעילות מאומצת או פשוט מהזעה בקיץ. אם נמצאים בטבע, העובדה שלובשים את הבגד הצמוד מאוד משמעותית.

ללא שפשפות, ללא הפרעה לתנועה. גם לילדות שאוהבות להרגיש נינוחות, יש עוד תועלות. מתחת לטייץ לא יכולים להיכנס חרקים או חול. בכל גיל, בשלל מצבים, טייצים יפים בצבעים שונים – עם כל היתרונות הטובים.

לקטלוג טייצים>>
טייץ קצר
x

#{title}

#{text}

#{price}