משלוחים לנקודות איסוף בכל הארץ- 9.90₪

שמלות מקסי צנועות - מתאימות לכל אחת

לקטלוג שמלות לחצי כאן>>

בחנות "שמים וארץ" תוכלו להתרשם משמלות מקסי צנועות במגוון רחב של דגמים. שמלות מקסי הפכו פופולריות עם השנים ואין חנות בגדי נשים שלא מחזיקה אצלן שמלות מסוג זה.

שמלות מקסי צנועות מאופיינות כשמלות הנלבשות לאורך כל הגוף ועל כן ניתן לעשות בהן שימוש למגוון רחב של אירועים. במאמר זה נעמיק אודות השימוש באותה שמלה.

שמלות מקסי לא רק לנשים גבוהות


בראש ובראשונה חשוב לשבור כאן מיתוס ארוך שנים בנוגע לשמלות מקסי צנועות. אין מדובר אך ורק על שמלות המתאימות לנשים גבוהות בלבד. על פניו, בשל העובדה כי מדובר על שמלות המגיעות כמעט עד קו כפות הרגליים והרבה מתחת לברך, הייתה תפיסה בעיני נשים, מלבישים ומלבישות ומעצבי אופנה כי מדובר בדגם של שמלות שיכול להתאים לנשים גבוהות מהממוצע.
כיום ניתן למצוא שמלות מקסי המתאימות גם לנשים הנחשבות נמוכות. חשוב כמובן להתאים שמלת מקסי שכזו תוך התייחסות למבנה הגוף ושאר הנתונים הפיזיים, כשההמלצה היא, עבור אותן נשים, בבחירת שמלת מקסי בעלת כתפיות דקות ובד יותר אוורירי. מעבר לכך, מאפשרות שמלות מקסי ארוכות להסתיר נעליים גבוהות. על כן, נשים הנחשבות נמוכות שאוהבות שמלות אלו בהחלט לא צריכות לוותר עליהן באופן גורף.


שמלות מקסי לנשים בעלות גזרה רזה

במקרים ובהם אתן מחפשות שמלות צנועות לנשים בעלות גזרה קצרה חשוב לבחור בשמלה שתהיה צמודה לגוף ותעניק מראה מחבק ועוטף במיוחד באזור הבטן והרגליים. לנשים בעלות גזרה דקה מתאפשר אף לבחור בשמלות מקסי העשויות בדי משי או לייקרה.


שמלות מקסי לנשים בעלות גזרה מלאה יותר
 

שמלות מקסי לנשים בעלות גזרה מלאה נחשבות לאידיאליות וזאת למול העובדה שמדובר בשמלות שביכולתן לטשטש את קווי המתאר של הגוף. מנגד, חשוב לא לבחור בשמלות מקסי להן רצועות "ספגטי" המעניקות מראה של שמלה "נעלמת" בתוך הגוף. ההמלצה היא בבחירה של שמלת מקסי בעלת רצועות עבות ושרוולים קצרים.
עבור נשים בעלות גזרה מלאה יותר ההמלצה היא בבחירת שמלות מקסי צנועות בעלות גוונים כהים ובראשן שחור, ירוק זית או כחול רויאל.

>> מתעניינת באופנה צנועה לנשים?
 

שמלות מקסי צנועות
x

#{title}

#{text}

#{price}