משלוחים לנקודות איסוף בכל הארץ- 9.90₪

שמלות בייסיק מעטפת


אופנת הנשים כוללות סוגים רבים של שמלות בייסיק. אחד מסוגי השמלות הפופולריות הן שמלות המעטפת. שמלות היכולות להתאים למגוון רחב של נשים בגילאים שונים ולאירועים שונים.
בחנות "שמיים וארץ" תוכלו להתרשם ממספר שמלות בייסיק מסוג שמלות מעטפת. דגמי השמלות הבולטים הן שמלת "אלונה", שמלת "ג'ולייט" ושמלת "לירון".

 

מהי בדיוק שמלת מעטפת?


בקטגוריית שמלות בייסיק, שמלת מעטפת הינה שמלה בעלת חזית הנסגרת באמצעות עטיפת צד אחד של החלק העליון על גבי הצד השני. בנוסף לכך, ברוב דגמי שמלות המעטפת נקשרת השמלה סביב המותניים.

מקור שמלת המעטפת


זו שהמציאה וקידמה את שמלת המעטפת היא מעצבת האופנה דיאן פון פירסטנברג בשנות ה-70. לפניה עוצבו שמלות בצורת מעטפת גם בשנות ה-30 על ידי אלזה סקפרלי ובשנות ה-40 על ידי קלייר מקרדל.
שמלות המעטפת שעוצבו על ידי פון פירסטנברג היו עשויות מסריג ג'רזי. אורך השמלות הגיע לרוב עד לגובה הברך והן כללו שרוולים ארוכים. פון פירסטנברג הצהירה אז כי עיצוב שמלות המעטפת קרה בעקבות גירושיה ואותן שמלות מסמלות את שחרור האישה. לאורך השנים המשיכה פון פריסטנברג בעיצובן של שמלות מעטפת והן חדרו לשווקים האופנתיים במדינות אירופה וארה"ב.

שמלת "אלונה"


שמלת המעטפת "אלונה" של "שמים וארץ" הינה אחת משמלות בייסיק המבוקשות על ידי לקוחות החנות. שמלת אלונה מגיע בשלל הדפסים, חלקם בצבעים חלקים דוגמת כחול ושחור וחלקם בהדפסים ייחודיים. 

שמלת "ג'ולייט"


שמלת מעטפת נוספת שמככבת היא שמלת ה"ג'ולייט". מדובר בשמלת מעטפת קלאסית יותר המתאימה לאירועים רשמיים. השמלה עשויה בד חלק נשפך, שרוול 3/4 צמוד וחגורת קשירה דקה ועדינה במותניים. אורך השמלה במקרה זה הוא מתחת לברך על מנת להעניק לשמלה מראה יותר קלאסי ומוקפד.

שמלת "לירון"


דגם פופולרי נוסף של שמלות בייסיק מסוג מעטפת הוא דגם שמלת "לירון". שמלת ה"לירון" הינה שמלת 3/4 המגיעה עד לברך. השמלה החלקה מאופיינת בכיווצים בחלקה העליון מתחת לצוואר. לשמלה שרוולי מנג'ט הנפוחים בסוף השרוול ובעלת כיווצים קטנים באזור הכתפיים.
לקולקציית השמלות לחץ כאן>>

שמלות בייסיק מעטפת
x

#{title}

#{text}

#{price}