משלוחים לנקודות איסוף בכל הארץ- 9.90₪

עם מה ניתן לשלב שמלת מעטפת?


נשים ישראליות רבות מחפשות במרחב הדיגיטלי אחר חנויות ורשתות ביגוד להן יש מבחר רחב של שמלות ובתוכן דגם שמלת מעטפת.

באותן חנויות ניתן למצוא אופנת נשים הכוללת שמלות מעטפת פרחוניות, שמלות קלאסיות בצבע שחור, כאלו המותאמות לנשים גבוהות ונמוכות, לנשים בהיריון, בעלות ירכיים רחבות ועוד. 

לקולקציית השמלות 2021 >>

שמלת מעטפת עבור נשים בהיריון


למול העובדה כי פריט לבוש זה בעצם בנוי להתאים עצמו לגזרת הלובשת, הפכה שמלת מעטפת לאחת מהשמלות המועדפות לנשים בהיריון.

בתקופה של תשעה חודשים לא קלים, ישנן נשים בהיריון המעוניינות בחלק ניכר מהמזמן ללבוש בגדים נוחים אשר מסוגלים להתאים עצמם לממדים שלהן. 

לצד, למשל, מכנסיים עם גומי נמתח המתאים עצמו לממדים של כל אישה בהיריון, מהוות שמלות המעטפת את אותו הרעיון.

האפשרות לקשור באזור המותן ובמקרה של נשים בהיריון באזור שמעל הבטן ההרה, את השמלה בהתאם לממדים של הלובשת הופכים את שמלת המעטפת לשמישה ונוחה עבור נשים בהיריון, כשהן עושות שימוש בשמלות מעטפת גם כשהן בבית וגם בעת יציאה. 

שמלת מעטפת על גבי מכנס


שילוב של שמלת מעטפת על גבי מכנס הפך לרעיון אופנתי שבו נשים רבות לא צריכות לוותר על שילוב השמלות גם בימים היותר קרים של השנה.

ברוב המקרים נראה נשים גבוהות מהממוצע המשלבות בין שמלת מעטפת שלהן יחד עם מכנס. מנגד, גם נשים נמוכות יותר יוכלו לשלב בצורה נכונה וחכמה בין שמלת מעטפת קצרה יותר לבין מכנס שלהן. 

שמלת מעטפת – אין מגבלת גיל


יתרון נוסף ובולט של שמלת המעטפת נוגע בעובדה כי אין שכבת גיל מסוימת ששמלה זו מתאימה לה יותר משכבות גיל אחרות. מדובר על שמלות שיש בהן כמובן להחמיא לקימוריהן של נשים רבות, אך מנגד הן גם מתאימות לנשים בגבהים וצורות שונות. 

ניתן לראות לא פעם נשים המגיעות עם בנותיהן לחנויות ורשתות ביגוד לנשים כששתיהן יכולות לבחון אודות שמלת מעטפת התלויה על אחד הקולבים. 
 
עם מה ניתן לשלב שמלת מעטפת

לצפייה בכל דגמי הקיץ לחץ כאן

x

#{title}

#{text}

#{price}