משלוחים לנקודות איסוף בכל הארץ- 9.90₪

היתרונות והחשיבות בלבישת טייץ קצר

לקטלוג הטייצים >>

לבישת טייץ קצר נחשבת לנוחה. נשים רבות עושות בטייץ שימוש בעת פעילות ספורטיבית ואף כחלק תחתון ודק אותו הן לובשות מתחת לביגוד העליון. גם עבור ילדות בגן ובבית הספר נעשה שימוש בטייץ קצר מתחת לביגוד מטעמי נוחות והגנה על העור. 
 

לבישת טייץ קצר בגן הילדים


יש מקרים ובהם רפואי עור ממליצים להורים להלביש את בנותיהן בטייץ קצר בימים בהן מתרחשת פעילות רחבה בגינת המשחקים של הגן. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי בחצרות הגנים, הכוללים חול ומרחב פתוח, קיימים לעיתים גם חרקים קטנים ופרעושים שעקיצותיהם אינן מסוכנות, אך יש בהן ליצור חוסר נוחות וצריבה בעור עבור אותן ילדות. 

 

לבישת טייץ בטיולים רגליים


המלצה זו כוללת אף נשים היוצאות לטיולים רגליים ארוכים בחיק הטבע. גם שם שימוש במכנסיים קצרות מידי עלולות ליצור חשיפה רחבה מידי לחרקים ופרעושים קטנים שיכולים בתוך מספר דקות לגרום לחוסר נוחות ותחושת צריבה בחלקים העליונים של הרגליים ובכך להפוך את הטיול הרגלי לחוויה לא נעימה. 
 

לבישת טייץ ברכיבה על אופניים


יאמרו לכן רוכבים ורוכבות שלבישה של טייץ קצר הכרחית בעת רכיבה ממושכת על אופניים. הישיבה הצמודה והממושכת על גבי כיסא האופניים הקטן מייצרת חיכוך גבוה ולא נעים באזור המפשעה ותחושת צריבה שלא ניתן להתעלם ממנה אחרי. ברוב המקרים לבישה של טייץ קצר וצמוד מבד נוח יכולה להיות ההבדל בין רכיבה נוחה ונעימה על אופניים, או רכיבה שתוביל אותנו לחפש במהרה ג'ל אלוורה על מנת להרגיע העור באזור המפשעה. 
 

בדקו לפני האם הטייץ הקצר נוח
 

למול העובדה שטייץ קצר הינו פריט לבוש הצמוד לגופנו, לבטח באזור הירכיים והמפשעה, חשוב לדעת מראש איזה בד ירגיש לנו נוח באזורים אלו, כשעל הבד להיות גם אלסטי ומאורר. 
בחנות "שמיים וארץ" תוכלו ליהנות ממבחר של טייץ קצר במידות אורך של 32-36 ס"מ תוך בחירה ממספר רחב של צבעים וביניהם שחור, כחול, אפור, אדום ועוד. 
היתרונות והחשיבות בלבישת טייץ קצר
x

#{title}

#{text}

#{price}