משלוחים לנקודות איסוף בכל הארץ- 9.90₪

באילו מקרים ניתן לשלב טייץ שחור?

לקטלוג הטייציים >>

טייץ שחור מהווה פריט חובה ובסיסי בארון הבגדים של כל אישה. מדובר על פריט לבוש שלבטח נוח ונעים בעת פעילות ספורטיבית ובמיוחד אם היא נעשית בחורף כשמובילות אופנה בישראל וברחבי העולם מוכיחות כי לטייץ השחור אמירה אופנתית רחבה הרבה יותר. 

מקורו של הטייץ השחור


טייץ שחור ודומיו מהווה פריט לבוש שמקורו בשנות ה-90 כשבאותו עשור חברו לצידו הפאוצ', נעלי הבאפלו, חולצות בטן ופריטי לבוש בצבעים זרחניים. אין ספק שמדובר ברשימת פריטים לא מלבבת ואושיות אופנה רבות מקוות שאף אחד מהם לא יחזור כטרנד. 
למול הפריטים שמנינו מעלה, הצליח הטייץ השחור לחזור אלינו, כשהוא באמת מהווה פריט לבוש אופנתי שראוי שיהיה לו מקום גם היום בארונותיהן של נשים רבות – נערות, צעירות ומבוגרות יותר.
 

עם מה ניתן לשלב טייץ שחור?


טייץ שחור מהווה פריט לבוש שקורץ ללא מעט פריטים אחרים בארון הבגדים. נשים רבות משלבות יחד עם טייץ שחור סוודר או סווטשירט במידה גדולה, כשבחורות צעירות וחטובות עושות בו שימוש על מנת להבליט גזרתן תוך שילוב אופנתי עם טי שרטים חושפי בטן. שימוש בחלק עליון המגיע עד הברכיים יחד עם טייץ שחור מהווה הופעה מחמיאה לנשים בעלות גזרה דקיקה ורגליים רזות. 
שילוב נוסף של טייץ שחור אפשרי גם במראה מחויט ומוקפד יותר. ניתן לראות מובילות אופנה רבות המשלבות בין טייץ שחור לבלייזר אופנתי ארוך כשסביב הבלייזר חגורה הכרוכה סביב המותניים אשר מעניקה מראה קימורי. 

לצד היכולת לשלב טייץ שחור עם פריטי לבוש מגוונים מהווה הטייץ פריט לבוש נוח. ניתן ללבוש אותו ליום סידורים, בין אם כטייץ קצר עד הברכיים ובין אם ארוך, ובכך הוא יאפשר לכן ללכת איתו לאורך שעות מבלי להרגיש חוסר נוחות. 

אופנת הנשים "שמיים וארץ" מאפשר ללקוחות ליהנות ממגוון רחב של טייצים בשחור ובמספר גוונים נוספים. הצוות במקום זמין אף לייעץ בכל הנוגע לשילוב של טייץ שחור יחד עם פריטי לבוש נוספים שיש לכן בארון. 
באילו מקרים ניתן לשלב טייץ שחור
x

#{title}

#{text}

#{price}